GRANIRA, UAB

Karte biznesi Kartë virtual biznesit
GRANIRA, UAB

GRANIRA, UAB

Energjia dhe burimet natyrore, Stone products

Karveliškių g. 3, Karveliškių k., Zujūnų sen.
LT-14167, Vilnius, Lituani
 
Pjesë:

Ngulit

Kodi company: 302652100
Kodi vat: 100006277612
Ss code siguruesi: 2118967
Ore pune
I-V 8:00-17:00

- GRANIRA, UAB

Link të Karte biznesi
lart

Hartë


lart

Kategoria e aktivitetit të


Energjia dhe burimet natyrore, Stone products
lart

Kodi qr

QR CODE
lart

vCard

lart

Faqja e internetit

Adresa e internetit: www.granira.lt

Emri site: Viskasisakmens.lt Mažoji architektūra, marmuro ir granito gaminiai, dekoratyvinė skalda, granito plokštės

lart

Shqyrtime

Vlerësim: 5.0/5
Vlerësuar me: 1

lart

Kompani të ngjashme


JOGMINDA, UAB
VITAKA IR KO, UAB
Paminklų dirbtuvės, individuali veikla
ŽYBARTUVA, UAB
OLAN LT, UAB
KARBONAS, UAB
GRANITAS, UAB
POLITECA, UAB
BALTIJOS MARMURAS, UAB
D. VAREC, UAB
ROMO PAMINKLAI, R. Pabarškos individuali veikla
TALJA, S. Rakūno TŪB
AKMENIJA, UAB
RAMYBĖS TAKAS, UAB
AKMATEX, UAB
SMIGĖ, UAB
Vizitinekortele.lt
Virtuali vizitinė kortelė

© 2014-2017 www.vizitinekortele.lt - Kartë virtual biznesit. Karte biznesi GRANIRA, UAB Karte biznesi